Směnárny

Roklen360

Online směnárna a platební nástroj RoklenFx společnosti Roklen360 a.s. směňue do více než 30 měn. Přijímá platby v cizích měnách z různých zemí a posílá peníze do více než 200 zemí světa. Společnost Roklen360 a.s. je finanční instituce s licencí platební instituce, která je regulována a kontrolována ČNB a auditována společností Deloitte. platební nástroj RoklenFx naleznete na webové adrese roklen.cz/roklenfx/.

EXCHANGE

Pobočky směnárny leží v Praze na vyústěním ulice Kaprova na náměstí Franze Kafky nedaleko Staroměstského náměstí. Společnost nabízí výhodné převody měn do zahraničí a naopak, příjem nebo realizaci úhrady v cizích měnách pro firmy. EXCHANGE s.r.o. vlastní povolení České národní banky k činnosti platební instituce. Společnost naleznete na webové adrese exchange.cz. Slevový kupón na směnu od 1 000 Kč EXCHANGE nabízí pod tímto odkazem.

Euroexchange

Společnost Euroexchange s.r.o. provozuje směnárny po celém území České republiky, na internetu ji naleznet na naleznete na webové adrese euroexchange.cz.

Fiesta International

Společnost Fiesta International s.r.o. provozuje tři směnárny sítě F-exchange v Praze a online směnárnu na webové adrese devizove-obchody.cz.